Wizyta Prof. Lucii Pasquato z Graduate School in Nanotechnology, University in Trieste

W dniach 19-20 stycznia CNBM gościło Prof. Lucię Pasquato, dyrektor Graduate School in Nanotechnology, która przyjechała do Poznania w ramach realizowanego projektu POKL.04.01.01-00-049/13 Rozwój kształcenia w zakresie nanotechnologii na Politechnice Poznańskiej w oparciu o współpracę z Centrum NanoBioMedycznym UAM i Universita degli Studi di Trieste.
Prof. Lucia Pasquato spotkała się z Dyrektorem CNBM Prof. S. Jurgą, opiekunami doktorantów i doktorów, stażystami post-doc i doktorantami. Zorganizowane także zostało spotkanie Komitetu Sterującego, w którym udział wzięli: Prof. Stefan Jurga, Prof. Joanna Józefowska (Prorektor ds. naukowych Politechniki Poznańskiej), Prof. Ryszard Czajka (Dziekan Wydziału Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej i jednocześnie kierownik projektu), Prof. Henryk Korniak (Dziekan Wydziału Chemii UAM) oraz Prof. Krzysztof Alejski (Dziakan Wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej)