Szkolenia w CNBM

• 19-21 stycznia szkolenie dla doktorantów, post-doc i pozostałych pracowników naukowych pt. „Training in Entrepreneurship, Innovation and Technology Transfer”. Szkolenie prowadzi dr Adriano Savoini z T&B e associati S.r.l. z Triestu.
  • 26, 28 i 30 stycznia szkolenie pt. „Business principles introduction”, które prowadzi Pan Waldemar Osowczyk (SOMOBILES)
  • 2 i 3 lutego szkolenie pt. „Development of a biotechology start-up company- a case study”, które poprowadzi Pan Maciej Kokorniak z firmy Genesius Sp. z o.o. Szkolenie będzie połączone z wizytą w Zespole Inkubatorów Wysokich Technologii na Rubieży w Poznaniu.
* Szkolenia organizowane są w ramach projektu POKL.04.01.01-00-049/13 Rozwój kształcenia w zakresie nanotechnologii na Politechnice Poznańskiej w oparciu o współpracę z Centrum NanoBioMedycznym UAM i Universita degli Studi di Trieste.